Top

Trenčiansky YPSILON 2021

ŠK Dračia Légia 2012 / Novinky  / Trenčiansky YPSILON 2021

Trenčiansky YPSILON 2021

Dňa 19.júna 2021 sa uskutočnil už piaty, jubilejný ročník tradičného preteku na dlhú trať Trenčiansky Ypsilon. Prípravy boli náročné a neisté, keďže všetko záležalo od aktuálnej pandemickej situácie a opatrení. Obmedzenia možností tréningov a športových aktivít klubov v predchádzajúcich mesiacoch boli ďalšou brzdou v realizácii preteku.

Tímy, ktoré sa preteku nakoniec zúčastnili sa však nezľakli týchto blokov a s traťou dlhou 4 400m sa opäť popasovali dračou silou im vlastnou. Neváhali prísť i zahraničné tímy z Českej republiky a Maďarska.

I počasie sa oproti minulému ročníku priklonilo na našu stranu a krásny slnečný víkend bol predzvesťou skvelého športového zážitku.

Po náročnom sobotňajšom preteku sa na nasledujúci deň uskutočnil i prvý ročník preteku jednotlivcov na outriggeroch. Sily si zmeralo 18 pretekárov bez rozdielu veku, v dvoch kategóriách muži a ženy.

Ďakujeme všetkým posádkam za účasť, mestu Trenčín a sponzorom za podporu a tešíme sa na ďalší ročník. Výsledky nájdete v časti Trenčiansky Ypsilon 2021.

No Comments

Post a Comment